ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Makasçının ifadesi ortaya çıktı: Hatırlamıyorum
Ankara'da 9 kişinin ölümüne neden olan hızlı tren kazasıyla ilgili makasçı O.Y.’nin ifadesinde YHT’nin makasını birinci hat olarak değiştirip değiştirmediğini hatırlamadığını söylemesi dikkat çekti.
Kripto FET֒cüler yakalandı!
FET֒nün sivil imamları ile ankesörlü telefonlar üzerinden toplantı planı için görüşen 219 muvazzaf asker, yüzlerce kayıt incelenerek tespit edildi. Kripto askerlerin ByLock kullanmadığı, FET֒ye ait okullarda eğitim almadığı ve Bank Asya’da hesap açmadıkları belirtiliyor.
14 yıl süren davanın ardından büyük miras onların
Türkiye eski güzeli ve doktor Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun, bankadaki 16 milyon TL ile Fatih'teki bir evini, kendisini 87 yıl arayla 2 kez yangından kurtaran Fatih İtfaiye Teşkilatı'nda görevli itfaiye erlerine bıraktığı vasiyetnamesi, 18 yıl sonra mahkeme tarafından geçerli sayıldı.
Sırrı Süreyya Önder'in ilk ziyaretçisi şaşırtmadı!
CHP'li vekil Mehmet Bekaroğlu, terör propagandası yapmaktan hapse giren HDP'li Önder'i ziyaret etti ve mesajını paylaştı.
Seferberlik sürüyor! 200 bin kişi için iş fırsatı
Bu yıl 1 milyon kişiyi iş sahibi yapan Millî İstihdam Seferberliği, önümüzdeki yıl da kaldığı yerden devam edecek.
ABD ile Almanya, S-400'ün muadilini üretecek
ABD ile Almanya ordularının Rus S-400 füze savunma sistemlerinin muadilini üretmek için gizli görüşmeler yaptığı belirtildi.
Efsane aldatmaca! İndirim de tedarik de fos çıktı
‘Süper indirim’ diye lanse edilen günlerden yine bir fiyasko çıktı. Birçok marka sipariş edilen ürünleri gönderemiyor. Bazı lüks markaların yerine ise ‘imitasyonları’ gönderiliyor...
Operasyon öncesi birilerini korku sardı!
Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) Fırat’ın doğusunu teröristlerden temizlemek için harekâta başlamak üzere. Operasyon PKK ve rejimde paniğe sebep olurken Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin 'Türkiye'nin yanında olmayın' talimatı verdiği ileri sürüldü.
Kriz çıkaracak sözler: Yalan söylemekten bıktım!
ABD Başkanı Trump'ın eski avukatı Michael Cohen, Amerikalılar ve dünya halkının Trump'ın söylediklerine inanmadığını belirtti. Cohen, "Gerçeği söylemiyor. Onun kirli işlerinin sorumluluğunu almak zorunda kalmam çok üzücü" dedi.
ABD’nin burnunun dibini vurduk
TSK, Fırat’ın doğusuna yönelik büyük harekattan önce Karacak dağını vurarak stratejik bir hamle yaptı. ABD, Erbil yakınlarındaki Hariri Üssü’ne indirdiği silahları bu güzergah üzerinden Suriye’ye ve PKK’ya aktarıyordu.
ABD’nin burnunun dibini vurduk
TSK, Fırat’ın doğusuna yönelik büyük harekattan önce Karacak dağını vurarak stratejik bir hamle yaptı. ABD, Erbil yakınlarındaki Hariri Üssü’ne indirdiği silahları bu güzergah üzerinden Suriye’ye ve PKK’ya aktarıyordu.
Fitch Ratings Türkiye'nin notunu duyurdu
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye ile ilgili kararını açıkladı. Kuruluş Türkiye'nin kredi notunu 'BB', görünümünü ise 'Negatif' olarak korudu.
Bayraktar'ın unutamadığı o 'asker serzenişi'
BAYKAR Makine Genel Müdürü Haluk Bayraktar, Stratejist dergisine verdiği röportajda, yıllar önce bir askerin kendisine söylediği ve hiç unutamadığı bir sözü paylaştı. Bayraktar, 'bu söz alında, bağımlılığın ne denli askerin içinde de bir yara olduğunu fark etmemizi sağladı' dedi.
Dışişleri Bakanlığı'nın logosu değişti
Dışişleri Bakanlığının yeni logosunda 16 Türk devletini temsil eden yıldızlar bulunuyor.
ANKARA ⇓
İmsak 06:26
Güneş 07:56
Öğle 12:50
İkindi 15:11
Akşam 17:32
Yatsı 18:57
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679    
ANKARA