Astroloji

 

 

 
Akrep (29.05.2020)
Daha sakin ifadeler kullanmalı, bazı şeyleri zamana yaymalısınız. Gelecekle ilgili fikirlerinizi oluştururken kararsız kalabilirsiniz.
 
Aslan (29.05.2020)
Çevrenizden gelen destekler ile işleriniz daha da kolaylayacaktır. Sadece dedikodulara dikkat etmelisiniz. Kendinizi istemediğiniz durumlar içine sokmamalısınız.
 
Balık (29.05.2020)
Hedeflerimize ilerlerken zaman zaman durum muhasebesi yapmamız gerekiyor. Kendimiz adına ve varılan sonucun etkileri hakkında değerlendirme yapmalıyız. Hedefimiz ister manevi anlamda isterse maddi anlamda olsun.
 
Başak (29.05.2020)
Planlarınızı tam olarak yapmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız. Başarının anahtarı sizsiniz. Hayatınız için yeni bir başlangıç içine girebilirsiniz.
 
Boğa (29.05.2020)
Ortaklık ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün geneli içindesiniz. Bu şartları iyi değerlendirmeli kendi şansınızı yaratmalısınız. Esnek olmak ve gelişen sürece dahil olmak size yeni fırsatlar getirebilir.
 
İkizler (29.05.2020)
Maddi konularınızla ilgili denge yaratma zamanı geldi. Borçlar ve alacaklara yeni çözümler getirmek isteyebilirsiniz. Ödenmemiş borçlar bugün hukuki sorunlara yol açabilir. Gelir gider dengenizi iyi yaratın.
 
Koç (29.05.2020)
İlişkilerde hemen olsun kavramınızı bugün durdurun. Acele kararlar içinde olmamalısınız. Şartların farkına varın ona göre harekete geçin. Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle kendinize güveniniz artıyor olacak.
 
Kova (29.05.2020)
Zaman harcamaktan, eli boş dönmekten ya da gene olmadı demekten çekinmeyin. Attığınız her adım zaten sizin hayata bakış açınızı şekillendirmede aktif bir rol oynuyor.
 
Oğlak (29.05.2020)
Beklentilerinizi yükselttiğiniz bir gün içinde olabilirsiniz. Kendinizi sevin, çevrenizi sevin, hayatınız sevin. Yaşadığınız her gün için şükredin. Hislerinize güvenin. Kendinize ve hayatınızdaki insana olan sevginizi gösterin.
 
Terazi (29.05.2020)
Neyin ne getireceğini tam olarak kestiremeyebilirsiniz. Bu noktada karar vermeyi biraz erteleyin. Elinizdeki fikirleri en iyi şekilde yapmaya odaklanın.
 
Yay (29.05.2020)
İlişkilerinizde karşı tarafın sizin için vereceği ani kararlar sizleri de dönüşü olmayan sözler sarf etmeye itebilir. Bu yüzden ağzınızdan çıkanı mutlaka kulağınızın duyması iyi olacaktır.
 
Yengeç (29.05.2020)
Alıngan davranmak yerine kırgınlıklara son vermek daha iyi bir fikir olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda geçmişte yaşamış olduğunuz sorunların tekrar gündeme gelmesi söz konusu olursa bu noktada daha şefkatli olmayı seçin.

 

 

 

Haber Yazılımı