Astroloji

 

 

 
Akrep (01.03.2021)
Geçmişi yenmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Duygularınızda ani bir değişikliğe gitmeden sağlam adımlarla ilerlemeyi denemelisiniz. Anlık bir hata söz konusu sorunu çıkmaza bile sürükleyebilir.
 
Aslan (01.03.2021)
Duygularınızı baskılayabilirsiniz. Kendinizi hırpalamadan da bazı konuları çözebilirsiniz. Unutmayın, karanlık ışığı söndüren siz olursanız mümkün olur. Işığınızı söndürmeyin.
 
Balık (01.03.2021)
Ailenizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmak hiçbir sorunu çözmeyeceği gibi durumu daha da zorlaştırabilir. Bu gergin ve duygu değişkenliğinin olduğu anlarda, kendinize hakim olmak ve olayları tüm açılarıyla düşünmeniz gerekiyor.
 
Başak (01.03.2021)
İş hayatınızla ilgili bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bir adım atmadan önce bunun size ne getireceğini veya sizden ne götüreceğini iyi hesaplamalısınız. Artı ve eksileri görmek işinizi kolaylaştırır.
 
Boğa (01.03.2021)
Finansal konularınız gündeminizde olabilir. Karar vermekte zorlandığınız konularda uzman görüşü almak hata riskinizi azaltacaktır. Düşünmeden ve radikal bir şekilde atacağınız adımlar sonrasında sorun çıkarabilir.
 
İkizler (01.03.2021)
Duygularınızın çekildiği kişi ile konuşma kararı alabilirsiniz. Aşkı yaşamak istiyorsanız durup beklemek yerine açıkça konuşmalısınız. Gün mutlu olma günüdür, bunu kaybetmeyin.
 
Koç (01.03.2021)
Günlük rutinleriniz ile zamanı tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz konular birikime neden olabilir. İş yükünüzün artmaması için zamanı düzenli kullanmalısınız.
 
Kova (01.03.2021)
Haftanın ilk günü yeni projelere başlangıç yapabilirsiniz. Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz düşünceleriniz için ilk somut adımı atmak, devamında neler yapacağınıza dair size fikir verebilir.
 
Oğlak (01.03.2021)
Çalışma alanınızdaki kararsız düşünceleriniz projelerin gecikmesine yol açıyor olabilir. Disiplinli ve mükemmel bir çalışma tarzı oluştururken bu hata paylarını ve onların neden kaynaklandığını da belirlemeli, ona göre düzenleme yapmalısınız.
 
Terazi (01.03.2021)
Yeni tanıştığınız kişilerle öfkeli diyaloglar içerisine girebilirsiniz. Siz farkında olmasanız bile çevreniz fark edebilir ve olumsuz etkilenebilir. Mesafeli ve öfkeli olmanın aynı şey olmadığını anlamalısınız.
 
Yay (01.03.2021)
Yeni bir hedef belirlemekte zorlanabilirsiniz. Sistemin size getireceklerine göre hareket ederek bir yön bulabilirsiniz. Hayallerinizin mevcut koşullarınızla şekilleneceğini unutmayın.
 
Yengeç (01.03.2021)
Bugünü yalnız geçirmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz ve yaptıklarınız sizi içsel bir sorgulamaya çekebilir. Canınızı acıtan konular varsa bunlar için üzülmek yerine çözüm yolu bulmaya çalışmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı