Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 12:21
 
BAŞKAN DEMİREL BAĞLICA ESNAFIYLA BULUŞTU
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Bağlıca Mahallesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Esnafla sohbet ederek istek, öneri ve şikayetlerini dinleyen Demirel, Etimesgut'un her tarafına önemli yatırımlar yaptıklarını ve çağdaş belediyeciliğin tüm hizmetlerini hayata geçirdiklerini söyledi.
- Haberi
BAŞKAN DEMİREL BAĞLICA ESNAFIYLA BULUŞTU

Bağlıca esnafının bir araya geldiği toplantıda, Başkan Demirel vatandaşlarla sohbet etti, Etimesgut'un ve Ankara'nın gözle yaşam alanlarından Bağlıca'nın geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Başkan Demirel, Ankara'nın yeni mahallelerinden olan Bağlıca Mahallesi'nin yaşam kalitesini artıran bir çok yatırım ve hizmet gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, "Türkiye'de tek ve dünyaya örnek engelsiz yaşam merkezimizi Bağlıca'da inşa ettik. İçerisinde kapalı yüzme havuzları, kapalı spor salonu, emekli konağı, sporcu eğitim merkezi, antrenman sahaları, kreş, etiSEM merkezi, ampute takımı için saha ve daha birçok açık ve kapalı spor alanlarının yer aldığı Bağlıca Aile Yaşam, Eğitim ve Spor Yerleşkesi'ni tamamladık, yakında hizmete açıyoruz. Turan Spor Tesislerimizin yanı sıra 30'u aşkın parkı yine Bağlıca Mahallemize inşa ettik. Türk Milletinin, Ergenekon'dan çıkıkışından Cumhuriyet'i kurmasına kadar olan tarihini anlatan Türk Tarih Parkı ve Müzesi'ni bu yıl içinde tamamlayarak hizmete açacağız. Bağlıca Mahallesi Ankara'mızın en güzel mahallelerinden biridir. Hizmetlerimizle, önümüzdeki dönemde, ilçemizin her yanında olduğu gibi Bağlıcamız için de her şey daha da güzel olacak" dedi.

Bağlıca esnafı da Başkan Demirel'e hizmet ve yatırımları için teşekkür ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde desteklerini bildirdiler.

 

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: BAŞKAN, DEMİREL, BAĞLICA, ESNAFIYLA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı