Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 10:52
 
Başkan Demirel, esnafı gezdi; Mehmet Özhaseki ve kendisi için destek istedi
ETİMESGUT MERKEZ ESNAFI CUMHUR İTTİFAKINDAN YANA
BELEDİYELER Haberi
Başkan Demirel, esnafı gezdi; Mehmet Özhaseki ve kendisi için destek istedi

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Hikmet Özer Caddesi'ndeki esnaf ve işyerlerini ziyaret ederek, esnaf ve çalışanların regaib kandilini kutladı, vatandaşlarla sohbet ederek 31 mart seçimi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Cumhur İttifakı'nın AK Partili ve MHP'li Belediye Meclisi Üyesi adaylarıyla birlikte gün boyu esnaf ve işyeri ziyaretinde bulunan Demirel, esnafla sohbet etti, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini dinledi. Demirel, "Etimesgut Belediyesi olarak hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıran birçok yatırım ve hizmet yaptık. 1990'larda Etimesgut'umuz adeta bir köydü; çalıştık, çabaladık, çok güzel işler yaptık ve ilçemizi Türkiye'nin en fazla tercih edilen modern metropolüne dönüştürdük. Bunu, siyasi düşünce, parti, görüş, inanç farkı gözetmeden, Büyük Türk Milleti'nin her ferdini bir ve aynı görerek, hemşehrilerimizle el ele, gönül birliği içinde, birlikte gerçekleştirdik. İnşallah yeni dönemde her şey daha da güzel olacaktır" dedi.

Demirel, 31 Mart Yerel seçimlerinde esnaf ve vatandaşlardan dua ve destek isteyerek, "Etimesgut'ta ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde cumhur ittifakının yanında olmanızı istiyorum. Büyükşehir Belediyesi'nde Mehmet Özhaseki Bey'le birlikte, Ankaramız'a ve Etimesgutumuz'a çok daha güzel hizmetler gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum" dedi. Etimesgut esnafı ve vatandaşlar da Etimesgut Belediyesi'nin hizmetleri için Başkan Demirel'e teşekkür ettiler, yeni dönemde hem Büyükşehir'de hem de Etimesgut'ta cumhur ittifakını güçlü bir şekilde destekleme kararında olduklarını ifade ettiler.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: Başkan, Demirel,, esnafı, gezdi;, Mehmet, Özhaseki, ve, kendisi, için, destek, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı