Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 11:26
 
'İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ'
4. hizmet dönemine ara vermeden başlayan Demirel, devam eden yatırımları hızla tamamlayıp hizmete açacaklarını, yeni yatırımların da alt yapısını hazırladıklarını söyledi
BELEDİYELER Haberi
'İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ'

Etimesgut Belediye Başkanlığı'nı 4. kez kazanan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'e, toplumun tüm kesimlerinden tebrik ziyaretleri devam ediyor. Milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, meslek odaları yönetimleri, sanayiciler ve iş adamları ile vatandaşlar, Başkan Demirel'i makamında ziyaret ederek yeni hizmet döneminde başarılar diliyorlar.

Misafirleriyle sohbet ederek yeni dönem projelerini paylaşan Başkan Demirel, şu mesajı veriyor: "Bu makamlar gelip geçicidir. Önemli olan; en güzel hizmeti sağlayarak halkımızı memnun etmek ve Allah'ın rızasını kazanabilmek için çaba göstermektir. 15 yıllık belediye başkanlığımız döneminde hep bu düsturla hareket ettik, yeni dönemde de aynı inanç ve motivasyonla yolumuza devam ediyoruz. Etimesgut'umuzun değerine değer katan, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıran eserlere, hizmetlere imza atmaya devam etme imkanına sahip olmaktan dolayı mutluyuz. Azmimiz, kararlılığımız, motivasyonumuz daha da artmıştır. İlk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Yapacak çok işimiz var. Yapımı devam eden yatırımlarımızı hızla tamamlayıp hizmete açarken, yeni yatırımlarımızın da alt yapılarını hazırlıyoruz. Seçimdeki sloganımız; 'Etimesgut'ta her şey daha da güzel olacak'tı. Şartlar ne olursa olsun, bu sözümüzü sloganda bırakmamak için gece-gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilçemizi daha da güzelleştireceğiz, yaşam standartlarını daha da yukarılara taşımaya gayret ediyoruz. Bize inanan, güvenen ve teveccüh göstererek şehirlerini emanet eden hemşehrilerimin inançlarını, umutlarını, beklentilerini inşallah boşa çıkarmayacağız".

Başkan Demirel, tebrik ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek, herkese teşekkür etti.

Kaynak: Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: 'İLK, GÜNKÜ, HEYECANIMIZLA, YOLUMUZA, DEVAM, EDİYORUZ',
Yorumlar
Haber Yazılımı