Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 10:08
 
MECLİS ÜYELERİ VEDA ETTİ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 31 Mart itibariyle görev süresi sona erecek olan belediye meclis üyelerine yemeği verdi. Yemeğe, MHP, AK Parti ve CHP meclis üyeleri katıldı.
BELEDİYELER Haberi
MECLİS ÜYELERİ VEDA ETTİ

Başkan Demirel, bütün meclis üyeleriyle uyum içinde çalışarak Etimesgut'a hizmet yolunda önemli kararlar aldıklarını belirterek, "5 yıl boyunca hep birlikte ilçemizin değerine değer katan, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıran birçok karara imza attık. Gerçekten çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra bazı arkadaşlarımız aramızda olamayacak. Halka hizmet için meclis üyeliği her şey demek değildir. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarınızda başarılar diliyorum. Hepinize hakkımı helal ediyorum. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi istiyorum" dedi.

Başkan Demirel'in ardından meclis üyeleri söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Meclis üyeleri, uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirterek Başkan Demirel'e ve meclis üyelerine teşekkür ettiler.

Demirel, meclis üyelerine günün anısına plaket verdi. AK Parti'li Meclis Üyesi Eyüp Gözgeç Demirel'e boks eldiveni takarken, AK Parti Meclis üyesi ve Sincan Hayvancılık Bölgesi Başkanı Birol Mermer de sektörü temsilen plaket takdim etti.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: MECLİS, ÜYELERİ, VEDA, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı