Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 12:37
 
MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, bir yanına Özhaseki'yi diğer yanına Demirel'i alarak Etimesgutlular'a seslendi
ETİMESGUT'A DEMİREL ANKARA'YA ÖZHASEKİ ÇOK YAKIŞACAK
BELEDİYELER Haberi
MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, bir yanına Özhaseki'yi diğer yanına Demirel'i alarak Etimesgutlular'a seslendi

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Etimesgut'u ziyaret ederek vatandaşlara hitap etti ve Etimesgut Seçim İletişim Merkezi'nin açılışını yaptı.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, Etimesgut'ta Başkan Enver Demirel, Büyükşehirde Mehmet Özhaseki için destek isteyerek, "Biz bir kez daha Etimesgut’a talibiz. Bir kez daha Etimesgut için geceyi gündüze katmaya hazırız. Etimesgut’un kazanması için varız. Etimesgut Belediyesi’ne Sayın Enver Demirel, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne de Sayın Mehmet Özhaseki çok yakışacak, Ankara derin bir oh çekecektir. Ankara’yı yavaşlatmak, yavaş yavaş altını oymak hiç kimsenin haddi değildir. Cumhur İttifakı buna izin vermeyecektir. Yiğit Ankaralı kardeşim buna sessiz kalmayacaktır. Zillet aradığını bulamayacak, ziyan olup gitmekten kurtulamayacaktır" dedi.

31 Ağustos 2018 tarihinde, Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda yapılan 41 Dev Eserin Açılış ve Temel Atma Töreni’ndeki konuşmasını hatırlatan Sayın Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: "Etimesgut Belediyesi, maşallah hiç durmadı, hiç yorulmadı, yerinde hiç saymadı. Hep bir adım daha ileriye gitmenin derdiyle dertlendi, hep daha fazla yapmanın hedefiyle bezendi. Birlikte Etimesgut’uz, hep beraber Ankara’yız, mutlaka zafere kavuşacağız. Etimesgut’u çok seviyoruz. Ankara’ya yürekten bağlıyız, hepten sevdalıyız. İstiyoruz ki, Etimesgut düşmesin, hızı kesilmesin. Diliyoruz ki, Etimesgut yavaşlamasın, yükseliş hedefleri yenilmesin. "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar.” Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı.” “Etimesgut Ehline Emanet.' O ehil yürek, o emin şahsiyet, mevcut Belediye Başkanımız ve 31 Mart 2019’da da Etimesgut Belediye Başkan Adayımız olan Sayın Enver Demirel’dir".

ETİMESGUT'UN KARARI: CUMHUR İTTİFAKI
MHP Lideri Sayın Bahçeli, alanı dolduran coşkulu kalabalığa seslenerek "Şimdi Etimesgut’a soruyorum, ama öyle bir cevap veriniz ki, siyasi devşirmeler ne oluyor desin, siyasi fırıldaklar saklanacak delik arasın: Etimesgut Belediye Başkan Adayımız Sayın Enver Demirel’e oy verecek misiniz?  Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye oy verecek misiniz? Cumhur İttifakı’na destek, zillete köstek olacak mısınız" diye sordu. "Evet" cevabını alan MHP Lideri Sayın Bahçeli, şunları kaydetti: "Etimesgut’ta iş bitmiş, sonuç şimdiden belli olmuştur. Etimesgut üzerinden hesap yapan, Etimesgut’un sineceğini sanan, Etimesgut’un susacağını ve zillete onay vereceğini düşünen kim varsa kaybolacak, mahvolacak, günü geldiğinde insan içine bile çıkamayacaktır. Etimesgutlu kardeşlerim onurlarına düşkündür, hiçbir şeyden korkmazlar. Gözlerini daldan budaktan sakınmazlar. Etimesgutlu'nun yüreği cesurdur, korku nedir tanımaz. Etimesgut zalimlerin korkulu rüyası, zilletin ebedi hasmıdır. Etimesgut yavaş ve yavan emellerin karşı cephesidir. Etimesgut Ankara’dır, Ankara Milli Mücadele’dir. Milli Mücadele istiklalimizin karar ve beka karargahıdır. Ankara Türkiye’dir, her millet evladı Ankaralı'dır".

HEDEF: 2023
PKK’nın belediyelerde tekrar yuvalanma girişimlerine göz yummayacaklarının altını çizen Sayın Devlet Bahçeli, "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar. Siyasi istikrarı koruyacak, 2023’e emin adımlarla ilerleyeceğiz. Etimesgut Belediyemizin hizmet seferberliğinin devamı için Cumhur İttifakı diyeceğiz" dedi.

MHP Lideri Sayın Bahçeli, konuşmasının ardından MHP Etimesgut Seçim İletişim Merkezi'nin açılış kurdelasını kesti. Açılışa, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile birlikte, MHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz, Mevlüt Karakaya, Yaşar Yıldırım, Feti Yıldız, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Kadir Şekerci ve Fatih Çekinkaya, MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve Milletvekilleri ile AK Parti Ankara Milletvekilleri Tuğrul Türkeş, Asuman Erdoğan, Yalçın Akdoğan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakanhan Özcan da katıldı.

MHP Lideri Sayın Bahçeli, açılışın ardından Etimesgut Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Demirel, günün anısına MHP Lideri Sayın Bahçeli'ye bakır işlemeli cami figürü hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Genel, Başkanı, Sayın, Bahçeli,, bir, yanına, Özhaseki'yi, diğer, yanına, Demirel'i, alarak, Etimesgutlular'a, seslendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı