Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 09:15
 
Pakistan iktidar partisinden Türkçe teşekkür
Pakistan iktidar partisi Pakistan Adalet Hareketi, Hindistan-Pakistan geriliminde Türkiye tarafından verilen destekten dolayı Türkçe teşekkür etti.
SPOR Haberi
Pakistan iktidar partisinden Türkçe teşekkür

Pakistan iktidar partisi Pakistan Adalet Hareketi'nin (PTI) resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Trabzon'da yaptığı mitingdeki konuşmasından bir bölüm paylaşıldı. 

Erdoğan'ın Pakistan'ı Hint pilotu serbest bırakmasıyla ilgili tebrik ettiği konuşmanın paylaşıldığı mesajda Türkçe olarak "Biz Pakistan halkı olarak Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına bu zor zamanda bize desteklerinden dolayı teşekkürler ediyoruz. Biz devamlı barıştan yanayız savaş istemiyoruz." ifadelerine yer verildi.

 
Yerleştirilmiş video
 

Biz Pakistan halkı olarak Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına bu zor zamanda bize desteklerinden dolayı Teşekkürler ediyoruz. Biz devamlı barıştan yanayiz savaş istemiyoruz.@RT_Erdogan @trpresidency @PakTurkey </td>
                  </tr>
                                      <script type= $(document).ready(function () { $("#lock").disableSelection(); $(document).bind("contextmenu", function (e) { return false; }); });

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: Pakistan, iktidar, partisinden, Türkçe, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı