Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:19
 
SİNCAN BELEDİYE BAŞKANI VE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI MURAT ERCAN TEMELLİ’Yİ ADIM ADIM DOLAŞTI
Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan esnaf ve vatandaş ziyaretlerini bu kez Temelli’de yaptı. Ercan’a AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun ile AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis üyesi adayları da eşlik etti.
BELEDİYELER Haberi
SİNCAN BELEDİYE BAŞKANI VE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI MURAT ERCAN TEMELLİ’Yİ ADIM ADIM DOLAŞTI

Temelli’yi karış karış dolaşan Başkan Ercan’ın ilk durağı Temelli Seçim İrtibat Bürosu oldu. Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştiren Ercan, konuşmasında Temelli’nin doğal güzelli ve değerinden bahsetti. Ercan, Temelli’ye yapılması düşünülen Millet Bahçesi Projesini de paylaştı, “Golf sahalarından binicilik alanına, mesire alanlarından gençlik ve kadın merkezlerine kadar çok yönlü bir millet bahçesi haline getirmek istiyoruz. Temelli sadece Sincan için değil, Ankara için de çok değer ifade edecek” diye konuştu.

TEMELLİ ESNAFI MURAT ERCAN’I COŞKUYLA KARŞILADI

Açılışın ardından Temelli kapalı pazar yerini de ziyaret eden Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan esnafa hayırlı işler diledi. Pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da uzun uzun sohbet eden Ercan “Temelli bizim göz bebeğimiz her zaman yanımızda oldunuz 31 Mart’ta da yanımızda olacağınızdan eminim “diye konuştu.

Temelli’de girmedik iş yeri bırakmayan Ercan, Sanayi esnafı ile de çay içip sohbet etti.

MURAT ERCAN’A TEMELLİ’DE İLGİ YOĞUNDU

Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan’ın gün boyu süren Temelli ziyaretlerinde vatandaşların ilgisi de oldukça yoğundu. Görüşlerini ve taleplerini bizzat iletmekten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Murat Ercan’a destek sözü verdi. 

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: SİNCAN, BELEDİYE, BAŞKANI, VE, CUMHUR, İTTİFAKI, ADAYI, MURAT, ERCAN, TEMELLİ’Yİ, ADIM, ADIM, DOLAŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı