Haber Detayı
28 Aralık 2019 - Cumartesi 22:49
 
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMUNUN ARALIK AYI TOPLANTISI BüYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI...
Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun Aralık ayı toplantısı Mamak Belediye Başkanı Sayın Murat KÖSE' nin ev sahipliğinde üyelerimiz ve gönüldaşlarımız ile büyük bir heyecan ve coşku ile gerçekleştirildi.
YAŞAM Haberi
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMUNUN  ARALIK AYI TOPLANTISI BüYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI...

Sivil Toplum Kuruluşları Platformu olarak Aralık-2019 ayı toplantımızı Mamak Bel.Bşk.Sn.Murat KÖSE'nin ev sahipliğinde yaptık.  Oluşturduğumuz beyin fırtınası ile uygulamaya hazır ham fikirlerimizi sunduk.
Inşaallah bugünden sonra beraber olgunlaştırıp realize edeceğiz.

Toplantı iştirak eden tüm stk yöneticilerinin fikir proje dilek ve temennilerinin sonunda;

"STK’ların yerel yönetimlerle olan iletişimi ve faaliyetleri ilçenin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Bu yüzden göreve geldiğimiz günden bugüne bu tür toplantıları önemsedik. Çünkü biliyoruz ki istişarede hayat var. Başlatmış olduğumuz yerel buluşmalarda tek bir amacımız sizlerin dilek ve temennilerini alarak daha iyisini gerçekleştirmek. Biz büyük bir aileyiz. Bu düşünceyle çalışıyor bu düşünceyle hizmet veriyoruz. Birlikte rahmet olacağını ayrılıkta gazap olacağını çok iyi biliyoruz”

"Bu süreçlerde bizlere bilgi ve tecrübelerini aktaran Sosyal ve Organizasyonel davranışlar noktasında  gelişimimize katkıda bulunan İstişare kurulumuzun değerli başkanı E.Millet vekili M.Zeki ÇELİK ve Genel başkanımız Habib ŞEKER Beylere tüm arkadaşlarım adına teşekkürlerimizi sunuyorum." konuşması ile son buldu.
 

Kaynak: Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: SİVİL, TOPLUM, KURULUŞLARI, PLATFORMUNUN, , ARALIK, AYI, TOPLANTISI, BüYÜK, BİR, COŞKU, İLE, YAPILDI...,
Yorumlar
Haber Yazılımı