Yazı Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 09:32
 
KAMUFLE HAİNLER
Murat GÜLŞAN
mail.haber111@gmail.com
 
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin günümüzdeki ve 4. Cumhurbaşkanı, Mustafa Akıncı’ yı
İngiliz gazetesi The Guardian’a skandal açıklamalarla tanımıştık.. Akıncı, tepki çeken açıklamalarında özetle şöyle demişti: “İkinci bir Tayfur Sökmen (Hatay’ın ilk ve tek cumhurbaşkanı) olmayacağım. Federal çözüm için acele etmemiz lazım. (Rumlarla) Birleşme başarılamazsa, Kuzey Kıbrıs daha fazla (Türkiye’ye) bağımlı hale gelir, Ankara tarafından yutulabilir ve de facto Türkiye iline dönüşebilir. Kıbrıslı Türkler laik, demokratik ve çoğulcu kimliğini korumak istiyor. Kuzey Kıbrıs’ın Türkiye’ye bağlanması korkunç olur.”
Kendisi Barış Pınarı harekatında da şu ifadeleri kullanmıştı."1974'te biz adına Barış Harekatı desek de bu bir savaştı ve akan da kandı. Şimdi Barış Pınarı desek de akan su değil kandır. Bu nedenle bir an önce dialog ve diplomasinin devreye girmesi en büyük dileğimdir" diyerek pekte Türk ordusuna destek veren açıklamalarda bulunmamıştı.
İlk etapta baktığınızda ismi itibariyle Mustafa hem Peygamber efendimiz Sav. Efendimizin ismi, hem de Türkiye cumhuriyetinin kurucusu Atatürk’ ün ismidir. Türkler her iki taraftan da baktığınızda bu ismi severler. Akıncı ismi ise, Osmanlıdan bizlere anlatılan ölümsüz kahramanlardır. Akıncılar, defalarca devletin bekası için canını tehlikeye attığı için çok sevilirler. Şimdi iki ismi de birleştirirsek Mustafa ve Akıncı sevilmeyecek hiçbir yanı yok. Hatta en güvenilir ismi almış halde diyebiliriz. Maalesef ki kamufle isimle Türklüğe hakaret eden bu şahsın kısaca araştırmasını yaptım neler buldum okuyunuz lütfen.
Damadı Rum olan ve  kızı Zerrin Akıncı ise, 2015’te Rum yönetiminin bir moda dergisine kapak olmuş. Rumlarla her durumda birleşmek isteyen hatta Türkiye’nin garantörlüğünü istemeyen Akıncı’yı tanımaya devam edelim.
Meral Akıncı, yani Mustafa Akıncı’nın eşi…
Kendisi zaten ABD bursuyla okumuş. “American Field Service” değişim programıyla…
Üniversitede de Kennedy Bursu alan Meral Akıncı, 
Sonra Soros ve ABD’den aldığı destekle KKTC’de Kadından Yaşama Destek Derneği yani KAYAD adından bir dernek kurar. Tüm KKTC’li gazeteciler, politikacılar bu derneğin Soros tarafından fonlandığını bilir. Avrupa Birliği’nden aldığı paraların haddi hesabı yok. Yani Soros’ un hizmetinde
Peki kim bu George Soros dünyayı karıştıran fitne ve fesat çıkaran Yahudi macar asıllı Amerikalı. Aynı zamanda gezi olaylarında finansörü olarak anılan İslam düşmanı biri.
“Sakın ha, bize ne Mustafa Akıncı’nın eşinden?” demeyelim…
2015 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce İstanbul İngiliz Konsolosluğunda bir görüşme yapar, daha gündemde seçim yokken, bir İngiliz yetkilisinin, “Kıbrıs’ta Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak, Akıncı Cumhurbaşkanı ilan edilecek” demiş.
Ama bilerek veya bilmeyerek Amerikan projesi yardım etmiştir ve Akıncı piyangodan çıkmıştır.”
Yani Amerika’nın adayını seçimden neredeyse 1 yıl öncesinden Akıncı’nın Cumhurbaşkanı olacağını bilen bir İngiliz yetkili! Yani kimlerin desteklediği ve nerelere çalıştığını artık siz hesap edin.
Birde soy isminden gem vurup bizleri etkileyen fakat dış güçlerin adamları olanları da inceleyelim.
Ahmet Türk, soy ismi Türk ama kendisi tam bir Türk düşmanı, üvey annesinin adı nedir diye sorsam bilemeyiz tabi çok ilginçtir adı TÜRKİYE TÜRK’ tür.  Evet aynen yazdığım gibi.
Şimdi bu aşağıda tüm yazılanları tarihçi ve siyasetçi sayın Prof. Dr. YUSUF HALLAÇOĞLU’ nun Köşe yazısından alarak yayınlıyorum. Lütfen dikkatlice okuyunuz, içimize sızarak her daim hainliklerini sürdürenleri sizlerde tanıyınız.
“Bölücü Kürt partisi milletvekili Sırrı Sakık Ermeni'dir. Bölücü Kürt partisi sözde "eş başkanı" Emine Ayna, katıksız bir Ermeni'dir. PKK'nın önderlik ettiği, şimdi pek adı duyulmayan "sürgünde Kürdistan hükümeti" delegesi,
1959-Silvan doğumlu Semra Bakır, Ermeni'dir. Semra'nın kardeşi Orhan Bakır'ın asıl adı Armenak'tır. Ermeni terör örgütü TİKKO mensubu idi, Örgütün merkez komitesine kadar yükselen Orhan Bakır, güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürülmüştür.

1977-Silvan doğumlu Bülent Bakır Ermeni'dir. "Sürgündeki hükümet" delegesi Meryem Tabaş Ermeni'dir. Dedesi Hokar, nenesi Haykanuş'tur. "Zazan Bertin" kod adlı 1980-Silvan doğumlu Ruşen Tapancı Ermeni'dir.Dedesinin adı Ohannis'tir. "Mavi Çarşı"nın yakılması eylemine
katılmıştır.

1975 doğumlu Yusuf Cihangir Ermeni'dir. Dedesinin adı Vartan'dır.

1965-Karakaçan doğumlu Adnan Dizin Ermeni'dir. Dedesinin adı Kirkor'dur.
1970-Siirt doğumlu Nihat Türksoy, hiç de TÜRK soylu değildir, Ermeni'dir. Dedesinin adı Serkis, nenesinin adı Zerdo'dur.
1977-Bozova doğumlu Mehmet Güzel Ermeni'dir. Dedesinin adı Mıgırdıç,nenesinin adı İlsevik'tir."Cihan" kod adlı, 1974-Pertek doğumlu Akif Yadigâroğulları Ermeni'dir. Büyük dedesi Apkar, nenesi Maryam'dır.

1973-Ömerli doğumlu Metin Gümüş Ermeni'dir. Büyük dedesi Artin, ninesi Dihram'dır.

1948-Palu doğumlu Zülküf Demirtaş Ermeni'dir. Bu hıristiyan herif, "HADEP İmamlar Birliği" üyesi olmuştur!..

1978-Silvan doğumlu Sidar Şimşek Ermeni'dir. DEHAP ilçe teşkilatında görev yapmıştır. Büyük dedesi Bedros, nenesi Luşin'dir.

1977-Diyarbakır doğumlu Mehmet Sami Geniş Ermeni'dir. Uyuşturucu madde kaçakçısıdır. Yakalanıp, 11.12.2002 tarihinde İstanbul; 6. DGM mahkemesinde CK/405 ve CK/403 : Uyuşturucu madde ticaretinden yargılanarak 6 yıl 8 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır. Büyük dedesi Serkis, nenesi Şuşi'dir.

1975-Afşin doğumlu Özgür Erbil Ermeni'dir. Sahte belgeler ile yurtdışına çıkmıştır. Almanya'da, uyuşturucu tâciridir. Büyük dedesi Akup (agop), nenesi Lüsye'dir.

1977-Silvan doğumlu Orhan Olsen Ermeni'dir. Büyük dedesinin adı İliyo, nenesinin adı Mari'dir. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

1968-Muş doğumlu Kutbettin Akşula Ermeni'dir. 1992 yılında Muş ilinde PKK terör örgütüne maddî yönden destek sağlamak amacıyla silah kaçakçılığı yapmaktan tutuklanmıştır Büyük dedesi Vartan, nenesi Zelha'dır. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

1979-Yurtbeyi doğumlu Barış Başak Ermeni'dir. Büyük nenesinin adı Kotine'dir. DTP kurucu üyesidir.

1953-İdil doğumlu Abdülaziz Özdemir Ermeni'dir. Dedesi Yusuf, ninesi Kazo'dur. 21.2.1991 günkü çatışmada ölü ele geçirilmiştir.

1972-Siverek doğumlu Levent Kayadağ Ermeni'dir. Dedesi Migdat, ninesi
Havuş adındadır. 16.10.1993 günü çatışmada ölü ele geçirilmiştir.

1954-Beştüşşebap doğumlu Mehmet Öztunç Ermeni'dir. Dedesinin adı Musa,
nenesinin adı Miran'dır. PKK'ya yardım ve yataklıktan tutuklanmış,
daha sonra HADEP Antalya İl Kurulu'na seçilmiştir.

1977-Karayazı doğumlu İdris Sefil Ermeni'dir. Terörden hapis yatmış,
sonra bir ara Konya HADEP Gençlik Komitesi üyeliği yapmıştır.Sahte
çürük raporu alarak askere gitmemiştir.
İdris'in akrabası Ersin Sefil de Ermeni'dir. Kuzey ırak'ta çatışmada
öldürülmüştür.

1974-Hazro doğumlu Haci İçer'in hacılıkla hocalıkla alâkası yoktur,
Ermeni'dir. Dedesi Ali, nenesi Gule'dir. HADEP Hazro İlçe Yönetim
Kurulu üyesi idi. O da sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

1973-Yaylayanı doğumlu Dilâver Öncü Ermeni'dir. HADEP Konak Şubesi
Yönetim Kurulu üyesi idi. Izmir'de misyonerlik faaliyetinde bulunmuş,
kilisede vaaz vererek hıristiyanlık propogandası yapmıştır.

1965-Firke doğumlu Edip Yıldız Ermeni'dir. Büyük dedesi Gaço, nenesi
Rihan'dır. HADEP Parti Meclisi üyesi idi. PKK'lı suçluların
avukatlığını yapmaktadır. Nevşehir E tipi cezaevinde yatan PKK terör
örgütü mensubu Nimet Can'ın avukatlığını yapmıştır.

1964-Benek doğumlu Haşim Benek Ermeni'dir. Büyük dedesinin adı Şiho, nenesinin adı Kitro'dur. 16.03.1985 günü Şırnak ilçesi Dereler Köyü civarında, Eşek Mağaraları mevkiinde güvenlik kuvvetleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada sağ olarak ele geçirilmiş ve Diyarbakır mahkemesinde CK/ 1 68 : yasa dışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmıştır. Hapis yatmış, sonra DEP Antalya-Muratpaşa Belediye Encümeni adayı olmuştur.

1954-Kamberşeyh doğumlu Mahmut Hakkı Eşiyok Ermeni'dir. Büyükdedesinin adı Hokar, nenesinin adı Haykanuş'tur. HADEP İstanbul il teşkilatı sekreterliği yapmıştır.

1959-Urfa doğumlu İzzettin Kalaycı Ermeni'dir. 11.7.1986 tarihinde Diyarbakır 1. As. mahkemesinde CK/168 : Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmış 8 yıl 8 ay hapis yatmış, sonra Şanlıurfa HADEP il teşkilatında görev almıştır. 23.06. 1 996 tarihinde Ankara'daki HADEP 2. olağan kongresinde Türk bayrağının indirilerek PKK bayrağı asılması olayına karışmıştır.

1948-Kölük doğumlu Mehmet Cantekin Ermeni'dir. Büyük dedesi Bedros, nenesi Meryem'dir. Diyarbakır merkez Kayapınar Belediye başkanlığı yapan Mehmet Cantekin, 1 995 tarihli milletvekili seçimlerinde Diyarbakır HADEP Milletvekili adayı olmuştur. Mehmet Cantekin Kulp Karpuzlu da köy koruyucularını yönlendirerek terör örgütü PKK'ya lojistik destek sağlamaktadır. 2003 yılında PKK'nın 1978'de kurulduğu Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Fis köyünde DEHAP ve Göç-Der yöneticileri ile birlikte 'barış ağacı' adı altında ağaç dikmek töreni düzenlemiştir. Törende bölücü başı Öcalan'ı övücü sloganlar atılmıştır.

1953-Siirt doğumlu Maruf Altın Ermeni'dir. Büyük dedesi Ohanis, ninesi Pori'dir. Ama babasının dönme adı Hüseyin, anasının dönme adı Nafiye'dir. Böylece pek çok kişinin yaptığı gibi Ermeni olduklarını gizlemişlerdir. DEP İzmir-Konak ilçe teşkilatı üyesi idi. 23 Eylül

1998 tarihinde TCK 1 68 : Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 1 2 yıl 6 ay ağır hapis cezasına mahkûm olmuştur.
1973-Urfa doğumlu Mehmet Sait Yalçın Ermeni'dir. Dedesi Girbuş, ninesi Varti'dir. Ancak babasının dönme adı Mehmet Kerim, anasının dönme adı Mevlude'dir.

1997'deki Bodrum bombalı saldırısının sorumlusudur. Müebbet hapse mahkûm olmuştur.

1975-Hazro doğumlu Zanamazak Yezidî'dir.

1973-Nusaybin doğumlu Mehmet Zeki Şaşmaz Yezidî'dir.

1971-Nusaybin doğumlu Abdullah Şaşmaz, kendini hiç de ALLAH'ın kulu saymaz, Yezidî'dir.

1975-Hazro doğumlu Nevzat Tedik Yezidî'dir. Halit-Revzete' den olma Nevzat Tedik'in nenesi Hüsna Tedik Diyarbakır il teşkilatı HADEP üyeside olan PKK'nın gençlik örgütlenmesi içinde yer alan Nevzat Tedik, 11 Ekim 2001 tarihinde TCK 1 68: Yasa dışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

PKK'nın Avrupa'daki kasası Nuriye Kesbir Yezidî'dir. Aynı zamanda Kongra-Gel PKK'nın cephe örgütü Avrupa Kürt Demokratik Toplum Koordinasyonu (CDK) sözde meclis üyesidir. Eylül 200 1 'de Hollanda'ya yasadışı yollardan girmek isterken yakalanmıştır.

1980-Midyat doğumlu Şevkiye Atalan Yezidî'dir.

1966-Midyat doğumlu Fahrettin Şahin Yezidî'dir. Adana'da yakalanan PKK'lı canlı bomba Hatice Arat Yezidî'dir. Dedesi
Hasso, nenesi Meryem de Yezidî'dir.

1955-Beşin doğumlu Osman Ergin Yezidî'dir. DTP Merkez Yönetim Kurulu üyesidir.
Batılılar'ın aleyhimize kullanmak için sözüm ona "Türkler" arasından seçtirdiği, Avrupa Parlamentosu üyesi Feleknaz Uca, Yezidî'dir. Feleknaz'ın babası Abdullah Uca, "Yezidî Kürdistan Birliği" başkanıdır, Elbette o da Yezidî'dir. Televizyonlarda boy gösteren

Metin Uca nedir, size kalmış... Çünkü bu bölücü-militanların yumuşak uzantısı tüm medya, bürokrasi, parlamento ve hatta asker içindedir.

1971 -Midyat doğumlu Seyithan Alpar Süryânî'dir, yani SEYYİT Peygamber
torunu) falan değil, düpedüz Hıristiyan'dır.

1976-Midyat doğumlu Metin Kesenci Süryânî'dir. "Beth Nehrin" adlı
Süryânî ve Asurî örgütünün kurucusudur.

1975-Midyat doğumlu Adnan Kesenci Süryânî'dir.

1983-Nusaybin doğumlu Bilal Yürek Süryânî'dir.

1980-Pervari doğumlu Salih Boğdu Süryânî'dir.

1937-Ceylanpınar doğumlu Şemsi Emen Süryânî'dir. HADEP üyesi idi.

1969-Kurtalan doğumlu İhsan Kaya Süryânî'dir. Romanya'da PKK insan, silah, ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmaktayken sahte pasaport ve kimlikle yakalanmıştır. Büyük dedesi Görgis, nenesi Şemuni'dir.

1962-Siirt doğumlu Basri Kaysi Süryânî'dir. Büyük dedesi Gorgis, ninesi Şemuni'dir. İHD Siirt Şubesi üyesi, ve DEHAP Siirt il teşkilatı delegesi idi.

1980-Siirt doğumlu Ayhan Kaysi Süryâni'dir. Büyük dedesi Gorgis, ninesi Şemuni'dir. Pek çok olaya karışmış, 1997'de teslim olmuştur. Itirafçı olmuş, 1999'da tahliye edilmiştir.

1952-Nusaybin doğumlu Mehmet Zeki Kanşiray Süryânî'dir. Büyük dedesi Zeytun, ninesi Meryem'dir. İzmir Köy Hizmetleri soygununa katılmıştır.

16.7.1990 günü Bornova Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Personeli maaşlarının silah zoruyla gasp edilmesi olayında tutuklanmıştır. Hapis yatmış, sonra HADEP Gaziemir İlçesi Yönetim Kurulu üyesi olmuştur.
1968-Derik doğumlu Fethi Oktay Süryânî'dir. Dedesi Turnas, nenesi Mennuş'tur. 1997'de yakalanmış, müebbed hapse mahkûm olmuştur. 1948-Palu doğumlu Zülküf Demirtaş Ermeni'dir. Büyük dedesi Kinkos, ninesi Nazlı'dır. Ikisi de Ermeni idi.” (Y.Hallaçoğlu)

Ha bunların birde İslamcı ayağı var ki nasıl anlaşılsın. Kendisince, 1913'ün şartlarında, Osmanlı'nın ayrışması döneminde, Babanzade Ahmet Naim Türklüğe reddiye yazmıştır. Reddiyesini yazdığında bir etnikçi siyasî cemiyetin üyesiydi. Kardeşi Babanzade İsmail Hakkı ise bir Türkçüydü.
Birde son dönemde yaşadığımız Fetö örgütünün ihanetini unutmayarak her daim Türk milleti olarak uyanık olmak zorundayız. İhanet odaklarına fırsat vermeyerek birlik beraberlikle aziz vatanımızı korumalıyız. İsmi her türlü kulağa hoş gelse de, başı secdeden kalkmasa da her daim dikkat edilmeli iyi analiz edilmeden tuzağa düşülmemelidir.
Son sözümüzü Kazım Karabekir paşanın o muhteşem sözü ile noktalayalım.
“Öyle puslu hava ki şeytan bile Müslüman mintanı giyiyor”.
Sağlıcakla kalınız.
 
Murat GÜLŞAN 
 
Etiketler: KAMUFLE, HAİNLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı