Yazı Detayı
28 Şubat 2021 - Pazar 22:00
 
NAMLUSUNU MİLLETİNE ÇEVİREN TANKA SELAM DURMAM DİYEN BİR YİĞİT VARDI...
AHMET BEREKET
mail.haber111@gmail.com
 
 

Bugün günlerden 28 Şubat. 
Yâni Sincan’da tankların yürütüldüğü ve “Darbe” girişiminde bulunanların demokrasiye balans ayarı verme olarak ifade ettikleri "28 Şubat post modern" darbenin yıl dönümü.

Şu ana kadar yapılan paylaşım ve 28 Şubat'la ilgili gerek yazılı gerekse görsel basında yer alan haberlerde, 28 Şubat süreci tüm yönleriyle tartışılıp kamuoyu bilgilendirilirken, yine şehit edilmeden önceki dönemde olduğu gibi 28 Şubat sürecinde bu gün konuşunca mangalda kül bırakmayanlar o gün kaçacak delik ararlarken meydanlara çıkıp “Namlusunu Milletine çeviren tanka selam durmam “ diyen Şehit lider Muhsin YAZICIOĞLU unutulmuş.

Hep söyledim hep de söylemeye devam edeceğim.

“UNUTMAK İHANETTİR!

Biz unutmadık unutturmayacağız. Şehit liderim Cennet mekan Muhsin Yazıcıoğlu'nun yolundan yürümeye çalışan ve şu an İzmir’de o günkü BBP İzmir il başkanı sıfatı ile 28 Şubat sürecinin baş mimarları olanlardan 15 Ağustos 2013 tarihinde İzmir 12. Ağır ceza mahkemesinde ( TMK.10. Madde ile görevli ) davacı olan ve 2 kez özel yetkili mahkemeye, özel yetkili mahkemelerin kapatılmasından sonra da 3 kez de 12. ağır ceza mahkemesine ifade veren, ayrıca aynı dava kapsamında Ankara 5.Ağır ceza  mahkemesinde halen  duruşması devam eden  biri olarak 28 Şubatı ve 28 Şubatta yapılanları nede bu süreçte “Türkiye İran olmaz, Cezayir de Olmaz, Ama Suriye olmasına da biz müsaade etmeyeceğiz” diyerek bu süreci organize eden içteki ve dıştaki tüm karanlık mihrakların oyunlarını bozan yiğit insan Şehit lider Muhsin YAZCIOĞLU’nu unutturmayacağız.

Selam olsun gerçek dava adamlarını unutmayanlara...
Selam olsun gerçek dava adamlarının yolundan yürümeye çalışanlara.

Selam, sevgi ve saygılarımla
Ahmet BEREKET

 
Etiketler: NAMLUSUNU, MİLLETİNE, ÇEVİREN, TANKA, SELAM, DURMAM, DİYEN, BİR, YİĞİT, VARDI...,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı