Yazı Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 17:07
 
Selam ve Dua ile...
MEFHAR TAYYAR
mefhartayyar@gmail.com
 
 

Kıymetli okuyucularımız;

Öncelikle hepinizi Yüce Allah'ın selamı ile selamlıyorum. Ayrıca bugün idrak edecek olduğumuz mübarek Regaib Kandilinizi yarın ki cumanızı ve yarın başlayacak olan üç aylarınızı tebrik ediyor. Alemi islam, aziz milletimiz, sizler ve bizler için hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.

Değerli okuyucularımız;

Malumunuz dokuz yıldır amatörce ama, milli ve islami yönden şuurlu, bilinçli ve heyecanlı bir şekilde sorumluluğumuzun bilinci ile hep birlikte üstümüze düşeni yaparak yayınına devam ettiğimiz HABER 111 internet haber sitemiz hizmet aldığı yazılımcı ve sunucu firmanın işlerinin bozulması sonucu ortadan kaybolmuş ve yaklaşık 15 gün civarında verdiğimiz hizmeti yapamaz hale gelmiştik.

Allah'a hamd olsun yeni bir firma ile anlaşarak daha gelişmiş ve daha profesyonel bir yazılım satın alarak, mobil uyumlu yeni bir internet yüzü ile sizlere hizmet etmeye ticari amaçlardan uzak, amatör bir ruh ama milli ve manevi bir şuur ve bilinç ile hizmet etmeye tekrar başladık.

Bu vesile ile Rabbimizden niyazımız şudur ki; Yüce Rabbimiz girmekte olduğumuz şu üç ayların maddi ve manevi feyiz ve bereketinden tüm ümmeti Muhammedi, aziz miletimizi, sizleri ve bizleri azami derecede istifade ettirerek tüm maddi ve manevi müşkilatlarımızı, müslümanlara yakışır birlik, beraberlik, sevgi, hoşgörü ve kardeşliği tesis ederek kolayca hallediversin. 

Daha iyi ve güzel günlerde buluşmak ümit ve duasıyla Allah'a emanet olun...

 
Etiketler: Selam, ve, Dua, ile...,
Yorumlar
Haber Yazılımı